partners

Hoş geldiniz!

Bu portalı sizlere daha iyi hizmet vermek için oluşturduk. GEODI ve MOBIDI mevcut yeteneklerinin yanında sizin yazdığınız çözümlerle de entegre olabilir. 


GEODI ve MOBIDI geliştiriciler için pek çok imkan sunarlar. Her iki yazılım da 2 temel katmandan oluşur, Engine ve Html5/Json/Javascript arayüzler. Böylece dilerseniz tamamen farklı bir arayüz oluşturabilir veya geliştirdiğiniz yazılımdan Engine çağrıları yapabilirsiniz. Mevcut arayüzlerin tümünü ya da sadece hedeflediğiniz sayfaları CSS ve diğer yöntemlerle değiştirmeniz de mümkündür. 

Engine düzeyinde geliştirme için  Microsoft .NET Assembly ( c#, vb.net, f#, javascript.net, c++.net ...  ) veya Api erişimi için MVC, Asp.Net, ASP, PHP, Java ... kullanabilirsiniz. GEODI veya MOBIDI'yi kendi uygulamalarınız içinde kullanmak isterseniz REST API çağrısı yapabilmek yeterlidir.

Devam eden sayfalarda ayrıntılı API dokümantasyonu ve örnekler bulacaksınız.Örnekleri githup'dan indirip inceleyebilir, yeni geliştireceğiniz uygulamalar için temel olarak kullanabilirsiniz. 

Örnekler içinde kod yazmadan API sonuçlarını görebileceğiniz etkileşimli sayfaları da bulabilirsiniz.